Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Цілюща сила людських дотиків.      


Цілюща сила людських дотиків.

З кожним днем ​​збільшується кількість людей, які відкривають для себе масаж, як терапію цілющих дотиків. Масаж є також хорошим засобом для лікування хронічних захворювань, таких як остеопороз, депресія і навіть порушення кровообігу. Існують досить вагомі причини для того, щоб вважати це правдою. Масаж допомагає поширювати лімфатичну рідину по всьому організму і забезпечувати насичення киснем всіх органів і тканин. В організмі починають відбуватися оздоровчі процеси від того, що тіло відчуває людський дотик. Мозок дає команди різним органам на запуск цих процесів.

Ставлення до масажу в медицині

Тим не менш, широко поширена думка, особливо серед авторитетів медицини, що масаж не може розглядатися, як медичне лікування. Багато страхових компаній досі відмовляються платити за масаж, і лише деякі лікарі призначають його. Хоча число лікарів, які рекомендують масажні процедури, постійно зростає.

Медичні спільноти уникають масажної терапії в першу чергу тому, що вона вважається простим лікуванням. Не обов'язково мати медичну освіту, щоб зробити комусь ефективний масаж. У масажної терапії немає суперсучасного обладнання, вона не має безлічі цікавих технологій і не вимагає багатьох років навчання. І тому, як лікарі, так і багато пацієнтів вважають, що масажна терапія знаходиться нижче рівня медицини.

Східна медицина

Але все це є спотвореним судженням. Не обов'язково щось має бути дуже складним, щоб бути ефективним в якості методу лікування. І східна медицина довела це всьому світу. Масаж йде від витоків - сили людського дотику і духовного потенціалу зцілення, коли руки однієї людини торкаються тіла іншої людини, поряд з позитивним наміром зцілення. Ці вічні принципи лікування не вимагають високих технологій, щоб бути ефективними.

Масаж і терапевтичний дотик настільки ефективн I в наданні допомоги пацієнтам у зціленні себе, що разюче спостерігати відсутність фізичного контакту між лікарями і їх пацієнтами в багатьох клініках і лікарнях. Лікарі бояться торкатися до своїх пацієнтів, і самі не хочуть бути торкнутими. Відсутність сенсорного контакту, коли все відбувається на "безпечній відстані", робить взаємодію лікаря і пацієнта знеособленою і стерильною. Лікар тримає пацієнта на відстані і ідентифікує його просто як "пацієнта", а не людську істоту з душею та емоціями. Саме ця відстань і є прірвою між лікарями і пацієнтами, що сприяє відсутності достатньої ефективності в сучасній медицині.

Контакт з пацієнтом

Цілителі-мануальні терапевти намагаються розуміти пацієнтів, дивитися на світ з їхньої точки зору, торкатися до них з позитивними намірами заради зцілення.

Сучасні лікарі - видатні техніки, але не дуже хороші цілителі. На сьогоднішній день вже багато людей вважають за краще бачити в якості цілителя масажиста, а не лікаря. Ну, звичайно, якщо у людини немає радикальної, гострої травми. У таких випадках сучасні лікарі та хірурги є кращими. Але коли справа доходить до лікування хронічних захворювань і підтримки хорошого здоров'я на регулярній основі, масаж і зцілюючий дотик є видатною системою зцілення.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 050 864-36-59
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA