Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Як вибрати масажний стіл      


Як вибрати масажний стіл

При виборі масажного столу, в першу чергу необхідно орієнтуватися на характеристики масажного столу і на те, для яких цілей вам потрібний стіл.

Поговоримо про параметри масажних столів, які необхідно враховувати при покупці.

Розмір столу

Спочатку потрібно подивитися на розміри масажного столу. Стандартний розмір масажних столів 70 сантиметрів на 185 сантиметрів. Такий розмір підійде 95% користувачів. Пам'ятайте про те, що довжину і ширину столу можна додатково збільшити за рахунок додаткових підголівника та підлокітників. У більшості випадків вони можуть і не знадобитися. Але якщо хтось у Вашій родині має дуже-дуже високий зріст, то потрібно подумати про стіл більшої довжини.

Складані масажні столи дуже зручні як для використання і зберігання вдома, так і для відвідування клієнтів у них вдома. Складаний масажний стіл в складеному вигляді легко увійде в багажник Вашого автомобіля. Якщо Вам потрібний дуже легкий стіл, придивіться до алюмінієвих складних масажних столів.

Форма столу

Потім визначтеся з формою столу. Складаний масажний стіл може мати прямі кути, закруглені кути, а може взагалі не мати кутів (з двох кінців мати круглу форму). Найчастіше масажисти і користувачі вибирають столи з прямими кутами (традиційні столи). Але насправді масажисту дуже зручно переміщатися навколо масажного столу, якщо у нього округлені кути або масажний стіл взагалі без кутів.

Висота столу

Масажний стіл обов'язково повинен мати регулювання по висоті. Це дозволить фахівцю регулювати висоту столу під свій зріст або габарити конкретного клієнта. Це зручність в першу чергу для масажиста. Але якщо масажисту зручно проводити процедуру масажу, то і клієнт отримає повноцінну віддачу від сеансу масажу.

Покриття столів

Якщо хтось із Ваших клієнтів (або членів сім'ї, якщо масажний стіл купується додому) алергік, купуйте, не замислюючись, масажний стіл з поліуретановим покриттям. Поліуретанова шкіра - це абсолютно неалергенний матеріал. Його ще називають еко-шкірою. Також він дуже стійкий до впливу низьких і високих температур. Плюс до всього він має дуже гарні колірні відтінки і приємний на дотик.

Якщо в комплект столу безкоштовно входять додаткові аксесуари, такі, як підголовник, підлокітники, люлька-поличка для рук, сумка для перенесення столу, Ви отримуєте додатковий бонус.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 050 864-36-59
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA