Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Де використовуються масажні столи.      


Де використовуються масажні столи.

Масаж, як відомо, лікувально-оздоровча процедура, яку можна застосовувати за призначенням лікаря в лікувальних цілях, для відновлення сил після фізичних навантажень, для поліпшення кровообігу і обміну речовин.

Масаж в наші дні

Велика розмаїтість масажних технік дає можливість кожному клієнту знайти потрібні йому процедури. Область застосування масажу досить широка. Масажні процедури застосовуються в медичних кабінетах, лікарнях, поліклініках, оздоровчих центрах і санаторіях, спортивних тренувальних базах, СПА-салонах, центрах і салонах краси, спеціалізованих масажних центрах, фітнес-клубах, спортивних клубах. Також масажні столи знайшли своє застосування в тату і пірсинг-салонах.

У кожній з областей застосування масажу існує своя специфіка.

Що потрібно для масажу

Масаж в лікувальних цілях для реабілітації організму і окремих органів - це серйозна процедура з особливими клієнтами і серйозним підходом. У цій галузі працюють професіонали-медики. Тут потрібно діяти суто за приписом лікарів і чітко дотримуватися технології проведення процедур, схвалені МОЗ.

Масаж в різних сферах

Масаж в спортивній медицині також вимагає професійної медичної підготовки масажистів. Тут і реабілітація в разі травм спортсменів та зняття фізичної напруги після високих навантажень. Професійний спорт - це надмірні навантаження для людини, з якими непросто впоратися навіть самому підготовленому організму. Особливо при напруженому графіку змагань.

Масаж в комерційній сфері також має свою специфіку. Крім проведення лікувальних сеансів, тут масаж також використовується для підтримки загального тонусу організму, поліпшення кровообігу, поліпшення фізичного стану організму людини. При організації масажних процедур в СПА-центрах і масажних салонах часто створюється особлива розслаблююча атмосфера. Робиться акцент на релаксацію, отримання емоційного задоволення. Подорож у світ фантазій звільняє людину від мирської суєти, змушує забути про існуючі проблеми. Кожен сеанс приносить радість і незабутні відчуття.


Природно, що ні в одній з областей застосування масажних процедур неможливо обійтися без відповідаючому тим чи іншим умовам масажного столу.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 066 410-01-01
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA