Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Масаж, як бізнес.      


Масаж, як бізнес.

Массажный столМати власний бізнес - мрія практично всіх фахівців, які практикують масаж і розуміють, що це досить затребувана послуга. Як хочеться перестати бігати по місту з "валізою" в руках, щоб встигнути потрапити до всіх свої х клієнт ів . Як хочеться, крім безпосередньо процедури масажу, створити клієнтові атмосферу релаксації, що дасть можливість пацієнту лікувати себе самому, налаштовуючись на здоров'я. А де це можливо, як не у власному масажному салоні? Ось і виходить, що всі масажисти мріють про відкриття свого масажного салону, щоб, нарешті, отримувати безмежне задоволення від улюбленої справи.

Власний масажний салон - це не мрія, а реальність

Насправді ця мрія цілком може бути втілена в життя. Головне - не боятися. Просто взяти і почати. Для початку потрібно скласти бізнес-план, щоб розуміти, протягом якого терміну Ви зможете окупити вкладення в св ій "захід" (особливо, якщо кошти на відкриття бізнесу позикові) і почати заробляти гроші. Для початку необхідно визначитися з "ринком" для свого бізнесу, тобто з клієнтами. Хто ці люди і де їх брати. Частково це будуть ті клієнти, до яких Ви зараз їздите на сеанси масажу. Якщо, звичайно, Ви дійсно хороший фахівець. Частково це будуть мешканці будинків, які знаходяться неподалік від Вашого салону. І так далі. Не останн ьою справою буде проведення невеликої рекламної компанії у вигляді розсилок та інше. Ви повинні знайти причину, чому людям потрібно буде звернутися саме до Вас, а не в якійсь іншій салон або спеціаліста. Знову ж таки, якщо Ви майстер своєї справи, Ви легко знайдете відповіді на Ваші запитання. Використовуйте свій накопичений під час тривалої практики досвід. Постарайтеся принести людям радість і здоров'я.

Як вибрати місце для масажного салону

Місце "дислокації" Вашого салону буде відігравати вирішальну роль у перспективах становлення і розвитку Вашого бізнесу. Близькість до транспортних розв'язок також буде не зайвою. Тому поставтеся з усією відповідальністю до пошуку приміщення. Як правило, відкривають масажний салон у спальних районах, де проживають люди з середнім достатком у великій кількості. Близькість салону до їх будинку стимулює людей приходити до Вас і витрачати свої зароблені кошти на своє здоров'я і догляд за собою. Приміщення має бути на першому поверсі. Тоді у Вас буде свій окремий вхід і своя вивіска.


Яке обладнання вибрати

При закупівлі устаткування необхідно особливу увагу приділити масажним столам. Крім стаціонарних масажних столів, які будуть перебувати в салоні, необхідно придбати пару переносних масажних столів, які будуть використовуватися при обслуговуванні клієнтів на виїзді в моменти спаду клієнтської активності, при відсутності достатньої кількості відвідувачів в салоні. Намагайтеся урізноманітнити свої послуги і використовуйте індивідуальний підхід до кожного клієнта. Намагайтеся брати на роботу широкопрофільних спеціалістів, які володіють різними техніками масажу.

Після появи перших щасливих і задоволених клієнтів, люди до Вас потягнуться нескінченним потоком. Працюйте на позитивний імідж свого салону. Постійно проводьте роботу зі своїми клієнтами. Збирайте відгуки, поздоровляйте їх зі святами і т. і . Проводьте різні акції і рекламні компанії. Ваш успіх у Ваших руках!

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 050 864-36-59
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA