Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Думки професіоналів про сучасні масажні столи.      


Думки професіоналів про сучасні масажні столи.

Масажні столи - невід'ємний атрибут професійної діяльності будь-якого масажиста. Всі фахівці-мануальщик и , які постійно працюють в масажних кабінетах на стаціонарних масажн их стол ах , сходяться на думці, що обов'язково необхідно мати в своєму арсеналі другий масажний стіл (переносний), щоб мати можливість брати його з собою на виїзди до пацієнтів додому. Також масажисти відзначають, що дуже велике значення має ергономіка масажних столів. Наприклад, якщо у столу округлені кути, то це дуже зручно для масажиста - він не зачіпається за прямі кути масажного столу в процесі сеансу масажу. На думку східних майстрів масажу, столи із закругленими кутами мають здатність накопичувати позитивну енергію. А це вже робить благотворний вплив на стан пацієнта під час сеансу і на результати масажної процедури. Також масажисти відзначають, що сучасні масажні столи стали більш легкими і з ними стало легше справлятися при перенесенні і транспортуванні. Вага переносних масажних столів коливається від 13 до 18 кг. Фахівці з масажу не залишили без уваги сучасний дизайн масажних столів. Сучасні складні масажні столи стали більш витонченими і красивими, що також накладає свій відбиток на загальне враження від масажних процедур. Алюмінієві столи всі фахівці називають міцними і легкими. Сучасні моделі масажних столів мають підвищену динамічне навантаження, яка досягає 250 кг. Це дає можливість робити масаж людям з надмірною вагою. Також всі масажисти відзначають, що допоміжні аксесуари дозволяють зробити масаж більш ефективним. Це такі елементи як підвісна поличка для рук, можливість зміни кута нахилу задньої секції, бокові з’ємні підлокітники, з’ємний підголовник з вирізом для о бличчя і регулюванням нахилу. Також дуже корисна функція - регулювання висоти стола в діапазоні від 61 см до 87 см.

Сфера застосування сучасних масажних столів досить велика. Це різні види масажних і косметологічних процедур, сеанси акупунктури і рефлексотерапі ї і т. і . Така багатофункціональність переносних масажних столів робить їх друзями і помічниками фахівців з масажу та їх клієнтів.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 066 410-01-01
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA