Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Про масаж немовлятам.      


Про масаж немовлятам.

Батьки новонароджених можуть допомогти своїм дітям спати всю ніч і менше плакати, роблячи їм легкий масаж, згідно з дослідженнями Університету Уорвіка (Великобританія).

Дослідження впливу масажу на немовлят

Вчені проводили дослідження впливу масажу на маленьких дітей. У досліджувану групу входило 598 дітей у віці до 1 року. Процедури масажу своїм дітям проводили батьки, яких навчали медичні працівники. Немовлята, яким робили масаж, були більш спокійними, у порівнянні з немовлятами, які не отримували масажних процедур. Це пов'язано з більш низьким рівнем гормону стресу (кортизолу) у їх організмі, на думку вчених.


Масаж - запорука здорового сну дитини

Детский массажДитячий масаж, чкий давно практикується в Африці та Азії, настільки ж ефективний, як качалка, яка допомагає дітям менше плакати і спати всю ніч. Як правило, масаж включає в себе дотики до дитини з легкими натисками з ніг до голови, з акуратним переміщенням м'язів під шкірою, при постійному контакті очей матері (батька) з очима дитини. Масаж надає вплив на сон і плач. Це корисна техніка, яку можуть використовувати батьки, щоб допомогти своїм дітям розслабитися і спати спокійно.


Гармонія здоров'я мами і малюка

Массаж детскийДослідники не виявили негативних наслідків дитячого масажу і відзначили, що у матерів, які страждають від післяпологової депресії, які масажують своїх дітей, краще вибудовуються відносини зі своїми дітьми.

Вчені закликають батьків, зацікавлених у вивченні технік дитячого масажу, звертатися за порадами до медичних працівників.

Чомусь сучасна медицина змусила людей забути про "цілющої сили масажу", і його позитивний вплив на здоров'я.

Що може бути краще батьківських дотиків

Всі люди повинні любити фізичний контакт, в тому числі діти. Батьки можуть у буквальному сенсі підвищувати імунітет своєї дитини, прискорювати загоєння ран і зменшувати час відновлення після фізичних навантажень, подарувавши своїм дітям просто людський дотик. Це найпотужніш i ліки від усіх хвороб.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 050 864-36-59
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA