Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Причини покупки масажного столу.      


Причини покупки масажного столу.

Масажний стіл може купити не тільки масажист, який займається масажною практикою. Будь-яка людина, яка хоче добре виглядати, піклується про своє здоров'я, може придбати собі масажний стіл. Якщо у Вас вдома є складаний масажний стіл, Ви в будь-який момент можете запросити професійного фахівця до себе додому і отримати кілька сеансів лікувального, оздоровчо-профілактичного або розслабляючого масажу.

При необхідності проходження тривалого курсу відновного масажу після будь-яких травм або перенесених операцій, при ряді хронічних захворювань наявність масажного столу стає не розкішшю, а крайньою необхідністю для того, щоб відновлювати сили і здоров'я.

Різні параметри масажних столів

Сучасні масажні столи торгової марки ART OF CHOICE виробляються з використанням новітніх технологій. Каркаси робляться з міцної деревини або алюмінію. Робоча поверхня виготовляються із сучасних міцних, пружних полімерних матеріалів, які зберігають свої фізико-механічні властивості тривалий час. Для обробки столів також використовуються сучасні матеріали (шкіри), які стійкі до впливу несприятливих факторів, таких як волога, масла, високі і низькі температури.

Відмінності двох і трисекційних масажних столів

Переносні масажні столи, залежно від моделі, мають як мінімум дві секції, що дозволяє складати стіл в компактну "валізу " при транспортуванні. У складних масажних столів з трьома секціями третя секція завжди підйомна, має кілька положень, що надає додаткові зручності при проведенні процедур масажу. Деякі моделі складних масажних столів торгової марки ART OF CHOICE мають округлені краю, які дозволяють фахівцеві безперешкодно переміщатися навколо столу, не зачепляючи прямі кути стола .

Всі складні масажні столи торгової марки ART OF CHOICE мають підвищену стійкість, зносостійкість, поліпшену анатомічну конфігурацію, що дозволяє зберігати живий інтерес покупців до наших масажних столів. Різноманіття моделей дозволяє вибрати той стіл, який буде здатний задовольнити будь-які запити покупців. Велика кількість варіантів забарвлень (від світло-бежевого до чорного) дає можливість вписати масажний стіл торгової марки ART OF CHOICE в будь-який інтер'єр.

Масажний стіл необхідний кожному, хто хоче завжди добре себе почувати і підтримувати своє тіло в прекрасній формі в продовженні всього життя.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 066 410-01-01
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA