Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Відповіді на запитання наших покупців.      


Відповіді на запитання наших покупців.

1. Чим відрізняються між собою масажні столи TEO і MIA , DEN і SOL , DEN Comfort і SOL Comfort , DIO і BOY , JOY і LEO , JOY Comfort і LEO Comfort ?

Відповідь: Обидва столу в кожній парі відрізняються тим , що у першої моделі - прямі кути , а у другої - округлені.

2. У чому перевага столів з ​​округленими кутами перед столами з прямими кутами?

Відповідь: Закруглені кути надають додаткову зручність масажиста при переміщенні навколо столу . Масажист не зачіпається за прямі кути столу. Також зкруглення подовжує термін "життя " покриття на кутах, особливо при інтенсивній експлуатації столу (покриття на прямих кутах має контакт з одягом масажиста при переміщенні останнього навколо столу).

3. Навіщо потрібні столи без кутів , такі , як TES і WEN ?

Відповідь: Якщо приміщення - досить маленьке , відсутність кутів у стола суттєво економить місце в приміщенні. При цьому робоча зона столів без кутів повністю збережена.

4. Чи однакова товщина амортизаційного шару в різних моделях столів ?

Відповідь: Всі моделі , крім моделей ART , BEL і DON мають однакову товщину амортизаційного шару - 4 сантиметри. У моделях ART і BEL товщина амортизаційного шару - 7,5 сантиметрів, у стаціонарного столу DON товщина амортизаційного шару - 6 сантиметрів .

5. З якого деревного матеріалу виготовлені рамні конструкції дерев'яних столів ?

Відповідь: Для виробництва масажних столів ART OF CHOICE використовується краще дерево - бук. Бук має дуже високі показники міцності. Тому букові масажні столи самі міцні дерев'яні столи. Наприклад, горіх важить легше, ніж бук, але більш крихкий. Ця властивість робить горіх менш придатним для виготовлення масажних столів.

6. У чому різниця між поліуретановим покриттям і ПВХ- покриттям масажних столів ?

Відповідь: Поліуретан - суперсучасний матеріал. За деякими показниками він перевершує натуральну шкіру. Це екологічно чистий матеріал , який придатний навіть для людей , які страждають проявом алергічних реакцій . Він володіє хорошою міцністю, зносостійкістю і пружністю . Поліуретанової шкірі можна надавати більш красиві колірні відтінки. Поліуретанова шкіра дорожче, ніж ПВХ - шкіра . Тому масажні столи з поліуретановим покриттям мають більш високу вартість, ніж столи з ПВХ- покриттям. Поліуретанові покриття використовується в моделях - DEN Comfort, SOL Comfort, JOY Comfort, LEO Comfort, ART, BEL та DON.

7. Який стіл міцніше - алюмінієвий або дерев'яний?

Відповідь: І у дерев'яних і у алюмінієвих столів - високі характеристики і відмінна стійкість , однаковий граничний рівень навантаження. Алюмінієва конструкція при меншій вазі має таку ж міцність, як і дерев'яна.

8. У якому столі швидше і зручніше регулювати довжину ніжок - в алюмінієвому або дерев'яному ?

Відповідь: У алюмінієвих столах довжина ніжок змінюється дуже швидко, шляхом натискання кнопки і установки необхідної довжини переміщенням висувною телескопічною конструкції. Та ж процедура, зроблена в дерев'яному столі, трохи триваліша. Для цього на кожній ніжці потрібно відкрутити двi гайки, перемістити планку ніжки на потрібну відстань і потім закрутити гайки. Цю маніпуляцію потрібно проробити на кожній ніжці. Ніжки будь-якої висоти добре вкладаються всередину столу за його складанні. Тому немає необхідності повертати ніжки у вихідне положення при складанні столу.

9. Чому алюмінієвий масажний стіл коштує дорожче дерев'яного?

Відповідь: Алюмінієвий стіл коштує дорожче тому, що вартість алюмінієвої конструкції вище вартості дерев'яною.

10. Чи входить в комплект столу сумка для перенесення та зберігання?

Відповідь: У комплект кожного масажного столу ART OF CHOICE обов'язково входить сумка для транспортування й зберігання.

11. Чи зможе жінка сама управлятися з масажним столом?

Відповідь: Кожна з моделей наших столів дуже легко складається і розкладається . Вага столу стає ще менше , коли з нього виймаються додаткові аксесуари. Будь-яка жінка зможе запросто управлятися з нашим масажним столом.

12 . Чи складно збирати масажний стіл?

Відповідь: Система складання та розкладання складного масажного столу дуже проста у використанні. Потрібно відкрити замки, розкрити стіл і поставити його на підлогу ( в робоче положення ).

13. Навіщо потрібні 3- х секційні столи?

Відповідь: За певних масажних техніках у фахівця може виникнути необхідність у зміні положення тіла пацієнта або його кінцівок. Наприклад, при массуваннi литкових м'язів, необхідно піднімати ноги пацієнта для того, щоб м'язи розслаблялися. Третя секція піднімається і фіксується автоматично на необхідній висоті. Косметологи за допомогою 3-й підйомної секції піднімають голову або верхню частину тіла клієнта.

14. Чи можна масажисту влазити на масажний стіл, коли там знаходиться пацієнт ?

Відповідь: Є певні масажні техніки, коли фахівець влазить на стіл, стає над пацієнтом і проводить маніпуляції . Переносні столи не призначені для того, щоб на них знаходилися дві людини. Тільки пацієнт повинен перебувати на масажному столі. Тому, залазити на стіл другій людині забороняється.

15 . Чи добре миється покриття Ваших столів? І чим?

Відповідь: Покриття наших масажних столів відмінно миється за допомогою м'якої тканинної серветки і мильного водного розчину. Після процедури миття, потрібно насухо витерти покриття столу м'якою безворсовою тканиною.

16 . Чому моделі ART і BEL коштують дорожче інших моделей ?

Відповідь: Стіл и ART і BEL - це переноснi масажні столи класу "люкс". Вони мають збільшені габаритні розміри (76 см на 195 см) і потовщений амортизаційний шар (7,5 см) для більшого комфорту пацієнтів. Покриття цих столів зроблено з поліуретанової шкіри. Так само ці столи має більш потужну конструкцію (посилену робочу зону і потовщені ніжки). Моделі цих столів виглядають більш естетично. При виробництві використовується більш дорога фурнітура.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 066 410-01-01
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA