Массажные столы. Купить массажный стол в Украине. ART OF CHOICE Массажный стол выбрать - обзоры, видео, советы. Каталог массажных столов ART OF CHOICE Про нас Статті Оплата і доставка Контакти  
 
 

Ви ще нічого не замовили
 
Статті рус | укр   
Статті Ви все ще скептично ставитеся до масажу?      


Ви все ще скептично ставитеся до масажу?

Можна відмахнутися від думки про реальну користь масажу та продовжувати вважати, що масаж - це данина моді, що він існує тільки для того, щоб заробляти на цьому гроші, що для здоров'я він не має ніякої користі. Насправді ці думки виникають від людської ліні. Легше переконати себе, що це не принесе ніякої користі, аніж знайти час і можливість для оздоровлення свого організму.

Користь масажу

Користь масажу вже давно доведена. Про це написано багато книг. Історія масажу налічує тисячі років. Черговий раз повторимося. Масаж допомагає тілу і мозку розслабитися, сприяє зниженню кров'яного тиску, розслаблює м'язи і зміцнює імунну систему, ...

При проведенні процедур масажу, фахівці використовують свої руки і пальці, щоб за допомогою різних рухів маніпулювати вашою шкірою, сухожиллями, зв'язками і м'язами. Посилюється приплив крові, кисню і лімфи до різних тканин і органів. Масаж запускає процеси, які в організмах багатьох людей просто "сплять". В результаті, людина, яка отримує масаж, відчуває неймовірне фізичне і психічне оновлення.

Погляньте, яку користь для здоров'я надають людські дотики і оцініть їх силу.

  • Позбавлення від стресу і почуття тривоги.
  • Розслаблення і релаксація м'язової системи.
  • Контроль артеріального тиску.
  • Поліпшення кровообігу і обмінних процесів в організмі.
  • Усунення і зменшення больових відчуттів.
  • Допомога в боротьбі з онкозахворюваннями.
  • Поліпшення якості сну.

 

Дослідження на тему масажу

І це ще не все. Дослідження, опубліковані в журналах про альтернативну і комплементарну медицину, показують, що у людей, які проходять курси масажу, спостерігається значне зміцнення імунної системи.

Доктор медичних наук Марк Рапапорт і його колеги з Медичного центру Cedars-Sinai (Лос-Анжелес, США) обстежували 53 здорових дорослих людини. Учасники експерименту були розділені на дві групи. Члени першої групи отримували 45 хвилин шведського масажу (класичного). Члени другої групи отримували 45 хвилин масажу легких дотиків, який набагато м'якше і легше, порівняно з шведським масажем. Після вивчення аналізів крові обох груп, вчені виявили, що у людей в групі шведського масаж відбулося зниження рівня кортизолу (гормону стресу) і значне збільшення кількості лімфоцитів (клітин, які підтримують нашу імунну систему).

"Додаткові дослідження ще проводяться, але ясно одне, масаж може принести неоціненну користь організму", написав професор Рапапорт у звіті для прес-релізу.

Масаж є набагато більш потужним засобом терапії, ніж більшість людей може собі уявити. Насправдi , можна (і потрібно) замінити масажем анальгетики для лікування головного болю і напруги. Як з'ясувалося, що потрібен всього лише 30-хвилинний масаж шийних тригерних точок, щоб поліпшити автономну регуляцію нервової системи і полегшити больові симптоми. Пацієнти також повідомляють про поліпшення свого психічного і фізіологічного стану, що напряму пов'язане з позбавленням від стану стресу і тривоги.

Постійний стрес і деф i цит відпочинку можуть мати руйнівні наслідки для нашого здоров'я, фізичного стану і зовнішнього вигляду. Не лінуйтеся, знайдіть собі хорошого масажиста і Ви отримаєте зцілення свого організму на регулярній основі.

  роздрукувати   догори  
 
 
Головна
Статті
Каталог
Оплата і доставка
Про насКонтакти
 
+38 050 864-36-59
info@artofchoice.com.ua
Україна, Київ, вул. Пімоненко 13

Art of Choice © 2012    |    Создание сайтов — ABC.NET.UA